Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
«РЕСТОМА» - сучасна стоматологія
+380 показать номер
+380 показать номер
Володимир Аркадійович Власюк
УкраинаРовненская областьРовноул. С. Бандери, дом 6533018
Карта

Фотополімерні пломби

Фотополімерні пломби
  • Услуга

150 грн./услуга

Фотополімерні пломби
150 грн./услуга
УслугаФотополімерні пломби
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Стоматологія «РеСтома» пропонує реставрацію і реконструкцію зубів сучасними нанокомпозитними та фотополімерними матеріалами, скловолокном.
Стоматологія «РеСтома» у місті Рівне пропонує реставрацію і реконструкцію зубів з використанням сучасних нанокомпозитних та фотополімерних матеріалів, скловолокна. Зв'язок між тканинами зуба і фотополімером є надзвичайно міцним та надійним завдяки використанню адгезивної техніки. Якісно виконану реставрацію не відрізнити від природнього зуба. Такі зуби мають природній колір, прозорість, форму і блиск. Можна відновити форму зуба, виправити його положення в зубному ряді, закрити тріщини.
Стоматологія «РеСтома» гарантує: якість стоматологічних послуг; безболісне лікування та профілактику; всі види стоматологічного лікування, протезування; професійний догляд за зубами, безболісне відновлення стоматологічного здоров'я, сучасні лікувальні матеріали і обладнання.
Ми працюємо: щодня - з 9:00 до 20:00, вихідний день - неділя. Ми гарантуємо пунктуальний прийом у зручний для вас час! ЗВЕРТАЙТЕСЬ: м. Рівне, вул. С.Бандери, 65, ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ ТЕЛЕФОН ДИВІТЬСЯ НА САЙТІ: http://restoma.yolasite.com/
Информация для заказа
  • Цена: 150 грн./услуга