Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
«РЕСТОМА» - сучасна стоматологія
+380 показать номер
+380 показать номер
Володимир Аркадійович Власюк
УкраинаРовненская областьРовноул. С. Бандери, дом 6533018
Карта

Лікування парадонтиту ультразвуком - «DURR VECTOR»

Лікування парадонтиту ультразвуком - «DURR VECTOR»
  • Услуга

150 грн./услуга

Лікування парадонтиту ультразвуком - «DURR VECTOR»
150 грн./услуга
УслугаЛікування парадонтиту ультразвуком - «DURR VECTOR»
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
У "Рестомі" ми застосовуємо найсучасніший метод лікування парадонтиту німецьким ультразвуковим апаратом «DURR VECTOR»
ЕФЕКТИВНЕ І БЕЗБОЛІСНЕ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ЯСЕН, ПАРОДОНТУ У «Рестомі» ми застосовуємо найсучасніший метод лікування парадонтиту німецьким ультразвуковим апаратом «DURR VECTOR». Високу ефективність і щонайповнішу безболісність методу забезпечує використання особливої модифікованої ультразвукової хвилі, що впливає не на сам зуб, а на ясна, що оточують його. Це дає можливість проводити лікування, практично не доторкуючись до зубів і не травмуючи ясна, лікування системою VECTOR спричиняє мінімум дискомфорту та больових відчуттів, дозволяє безболісно і атравматично препарувати кишені при пародонті без ушкодження м'яких тканин. Ультразвукова дія викликає спрямовану тканинну регенерацію для збільшення прикріплення ясен в комплексі з дією спеціальної суспензії лікарського препарату.
Результатом лікування апаратом VECTOR є зняття запальних явищ, зменшення глибини патологічних зубо-ясенних кишень, прикріплення ясен до цементу кореня. Після кількох курсів лікування може наступити навіть повне відновлення втраченої кісткової тканини.
Гарна новина для тих, хто уникає відвідування стоматологічного кабінету через страх перед бормашиною і звуком дзвякає залізних інструментів. У стоматології «Рестома» використовується новітнє обладнання, за допомогою якого проводиться точна діагностика та ефективне лікування. Ніякого дискомфорту і болю! ЗВЕРТАЙТЕСЬ: м. Рівне, вул. С.Бандери, 65, ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ НА САЙТІ: http://restoma.yolasite.com/5.php
Информация для заказа
  • Цена: 150 грн./услуга