Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
«РЕСТОМА» - сучасна стоматологія
+380 показать номер
+380 показать номер
Володимир Аркадійович Власюк
УкраинаРовненская областьРовноул. С. Бандери, дом 6533018
Карта

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ.

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ.
  • Услуга

900 грн./услуга

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ.
900 грн./услуга
УслугаВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ.
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ — фотовибілювання зубів відбілюючою системою BEYOND.
Фотовідбілювання системою Beyond В «РеСтомі» застосовується принципово новий, найделікатніший і ефективний метод професійного відбілювання зубів за допомогою американської системи Beyond. Beyond — це революційна відбілююча система. Це безпечно і швидко. Лише один година і ваші зуби будуть сенсаційно білими.
Технологія Beyond базується на активації відбілюючого геля спеціальною лазерною лампою. Останні дослідження в області стоматології довели, що запатентований Beyond гель є найбільш безпечним — він не впливає на будову і хімічну структуру емалі зуба, не змінює її міцності, а лише витісняє з неї фарбуючі пігменти. Цей метод естетичної стоматології впорається навіть з природними жовтуватими або сіруватими відтінками зубів і стійкими плямами, абсолютно не ушкоджуючи емалі зуба.
Курс відбілювання залежить від вихідного кольору Ваших зубів. Одне відвідування забезпечить відбілювання зубів на 2-3 тони.
Перед проведенням процедури відбілювання всі зуби мають бути вичищені від зубного нальоту і каменів. Адже ніхто не бажає відбілювати зубні камені і наліт. Стоматолог «РеСтоми» перед відбілюванням пролікує каріозні зуби, перевірить встановлені пломби, якщо потрібно видалить їх і встановить нові, очистить, пошліфує, відполірує і пофторує поверхню емалі.
Докладніше - на сайті http://restoma.yolasite.com/8.php
Не бійтеся здобувати нову посмішку — це швидко, безпечно і дуже гарно!
Информация для заказа
  • Цена: 900 грн./услуга