Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
«РЕСТОМА» - сучасна стоматологія
+380 показать номер
+380 показать номер
Володимир Аркадійович Власюк
УкраинаРовненская областьРовноул. С. Бандери, дом 6533018
Карта

Лікування ясен апаратом DURR VECTOR

Лікування ясен апаратом DURR VECTOR
  • Услуга

150 грн./услуга

Лікування ясен апаратом DURR VECTOR
150 грн./услуга
УслугаЛікування ясен апаратом DURR VECTOR
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
ЛІКУВАННЯ УЛЬТРАЗВУКОМ ЗАХВОРЮВАНЬ ЯСЕН, ПАРОДОНТУ
У «Рестомі» ми застосовуємо найсучасніший метод лікування парадонтита німецьким апаратом «DURR VECTOR». Високу ефективність і щонайповнішу безболісність методу забезпечує використання особливої модифікованої ультразвукової хвилі, що впливає не на сам зуб, а на ясна, що оточують його. Це дає можливість проводити лікування, практично не доторкуючись до зубів і не травмуючи ясна.
Лікування системою VECTOR спричиняє мінімум дискомфорту та больових відчуттів, дозволяє безболісно і атравматично препарувати кишені при пародонті без ушкодження м'яких тканин. Ультразвукова дія викликає спрямовану тканинну регенерацію для збільшення прикріплення ясен в комплексі з дією спеціальної суспензії лікарського препарату.
В результаті лікування апаратом VECTOR знімаються запальні явища, зменшується глибина патологічних зубо-ясенних кишень, відбувається прикріплення ясен до цементу кореня. Після кількох курсів лікування може наступити навіть повне відновлення втраченої кісткової тканини.
ЗВЕРТАЙТЕСЬ у «РЕСТОМУ»: м. Рівне, вул. С. Бандери, 65, - попередній запис по телефону: (0362) 23-19-27, - заходьте на наш сайт http://restoma.yolasite.com/!
Информация для заказа
  • Цена: 150 грн./услуга