Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
«РЕСТОМА» - сучасна стоматологія
+380 показать номер
+380 показать номер
Володимир Аркадійович Власюк
УкраинаРовненская областьРовноул. С. Бандери, дом 6533018
Карта

Імпланти нового покоління

Імпланти нового покоління
За статистикою, майже 50 відсотків людей після досягнення ними віку 40 років потребують відновлення цілісності зубного ряду. Проблема відсутності зубів для багатьох досить актуальна, але при цьому втративши один або декілька зубів, людина всіма силами відтягує похід до лікаря тільки через застарілі образи, що засіли у нього в підсвідомості, в той час як сучасні методики та обладнання дозволяють звести неприємні відчуття від відвідування стоматолога до мінімуму. Час довгої і болючої процедури відновлення зубів пройшов! Сьогодні існують перевірені на практиці сучасні методи протезування та імплантації, які здатні повернути втрачені зуби і гарну посмішку.
Імплант нового покоління може встановлюватися в ложе тільки що видаленого зуба, коронка на який встановлюється через 5-7 днів.
Одноетапні імпланти не потребують повторного втручання.
Гарантія успіху навіть у тих випадках, коли установка інших систем імплантації просто не можлива.
Немає необхідності вдаватися до дороговартісного та тривалого лікування, нарощення певного рівня кістки, що характерно для імплантантів попереднього покоління.
Протезування на протязі 5-7 днів незнімними зубними конструкціями після проведення імплантації.
Простота та безпечність встановлення імплантантів та коронок - малотравматичне втручання.
Понад 15 років успішного примінення в світі. Швейцарська якість.
Навіть пацієнти з повною втратою зубів зможуть усміхатися та пережовувати тверду їжу вже через тиждень після початку лікування.
Імплантація - прогресивний метод відновлення повністю втрачених зубів. Звичайно ж, ніщо не може замінити здоровий зуб, але, якщо нещасний випадок або стоматологічне захворювання призвело до втрати зуба, добре було б знати, що є способи відновлення вашої посмішки.
Імплантати, або як їх ще називають, імпланти, функціонально імітують корені нормальних зубів. Вони встановлюються замість втрачених зубів, вірніше, в їх позицію. Імпланти - це найчастіше титанові «корені», встановлені під ясна в кісткову основу щелепи. Після того як імпланти поставлені, вони з'єднуються з кісткою щелепи і є вже штучними коренями зубів. Потім до них за певною технологією і в певній послідовності приєднуються штучні зуби (коронки) - поодинокі або мостовидні. Головна перевага імплантів в тому, що вони нерухомо знаходяться в щелепі. Тому вони створюють ідеальну фіксацію штучним зубам. Коронки не рухаються, не ковзають в порожнині рота. Це дуже важливо, якщо Ви розмовляєте, смієтесь, їсте. Дентальний імплантат — це циліндрична конструкція, яка імітує формою корінь зуба, виготовляється з біологічно інертних матеріалів (титану, цирконію та їх сплавів), встановлюється внутрікістно. Імплантати мають спеціальну поверхневу структуру, яка сприяє зростанню імплантата з кісткою. Завдяки цьому виникає безпосереднє з'єднання між кістковою тканиною і поверхнею імплантата, що знаходиться під жувальним навантаженням.
У стоматологічній клініці "РеСтома" для проведення операцій використовуються імплантати провідних світових виробників Shtrauman (Швейцарія), Skay (Німеччина), що мають всі міжнародні сертифікати, які гарантують безпеку їх застосування. За брендом стоять багато десятиліть клінічних досліджень, випробувань, високі технології, загалом, якість. Ці імплантати виготовляються з використанням високоточних комп'ютерних технологій, піддаються спеціальній гамма-стерілізації і зберігаються в подвійній стерильній упаковці. Поняття "імплантація" не обмежується установкою імплантатів. Це комплекс лікувальних і профілактичних заходів, що включають підготовку в кабінеті гігієни, реабілітацію, етапи виготовлення протезів і подальше постійне спостереження за виконанням професійної гігієни. Проводиться лікування супутніх захворювань як ротової порожнини, так і організму в цілому, оскільки вони прямо або опосередковано можуть вплинути на процес приживлення імплантату. В цілому це велика праця, направлена на відновлення стоматологічного здоров'я. Імплантація позбавляє людей від серйозних комплексів, пов'язаних із спілкуванням, заставляє повірити в себе і свої сили, інколи в корені міняє соціальне і особисте життя людей, роблячи їх вільнішими, впевненішими і привабливішими.
Сучасні імплантанти доступні навіть:
при середній та важкій атрофії ясен;
у випадку втрати імплантанта попередніх систем;
при хворобах парадонту;
пацієнтам, які палять;
при цукровому діабеті.
Найновітнішу технологію сучасної імплантології пропонує "Сучасна стоматологія - РеСтома". Консультації - безкоштовні.
Немає потреби підняття дна гайморових пазух та нарощування об'єму кістки щелепи;
Ніяких знімних зубних протезів! Тільки природнє відновлення зубного ряду за 5-7 днів після імплантації;
За останні 15 років швейцарські стоматологи розробили принципово новий метод відновлення зубів - BOI-імплантацію, яка дозволяє отримати нові зуби всього за 5-7 днів. Переваги системи BOI імплантації
він дозволяє в мінімальні терміни (до 1 тижня) відновити жувальну функцію зубів. Нові зуби можна моментально навантажувати, не чекаючи їх тривалого приживлення - жувати м'яку їжу.;
знижується травматичність імплантації, оскільки потрібно тільки одне хірургічне втручання;
скорочуються терміни реабілітаційного періоду, менше набряк після операції, менше болю відчуває пацієнт;
зменшується відсоток відторгнення імплантів, тому імплант встановлюється в кортикальні шари кістки, які менш схильні до дій інфекцій.
IhdeDental висуває особливі вимоги до обладнання і матеріалів, вживаних стоматологічною клінікою в процесі надання стоматпослуг. Не багато клінік можуть дозволити собі це обладнання, власну зуботехнічну лабораторію, а також матеріали. Крім того, встановлювати особливі за формою конструкції BOI можуть тільки професійні лікарі, які пройшли відповідне навчання в IhdeDental і мають сертифікат. Імплантація зубів взагалі процедура недешева, оскільки використовуються дороге устаткування і матеріали. Вартість BOI-імплантів оптимальна з точки зору співвідношення "ціна-якість". За рахунок істотного скорочення терміну лікування з року до тижня, зниження роботи лікаря, зменшення кількості стадій лікування, загальна вартість BOI-імплантації значно нижче класичної, найчастіше в два з половиною рази.
Потрібно розуміти, що лікування завжди індивідуальне і цей метод показаний не всім. На ортопедичні послуги - роботу і матеріали в "РеСтомі" дається гарантія 1,5 роки, ми постійно спостерігаємо за станом пацієнта. Ну, а для лікаря немає кращої нагороди, ніж бачити задоволеного пацієнта, який швидко і безболісно отримав нові зуби.

Сучасна стоматологія «РЕСТОМА» блог